Zadzwoń!

+48 607 830 775
+48 504 236 823

Nowa Dąbrowa 20

64-200 Wolsztyn

Godziny otwarcia

8.00-18.00

Kontakt z nami >>

Produkty Santroll

Użytek osobisty

Zobacz więcej >>

Maszyny przemysłowe

Zobacz więcej >>

Działalność gospodarcza

Zobacz więcej >>
Santroll

Tianjin Santroll Electric Automobile Technology Co,Ltd. została założona w 2001 roku. Firma ma zarejestrowany kapitał w wysokości 92,91 mln CNY i ponad 700 pracowników, w tym ponad 260 inżynierów ds. badań i rozwoju.

Santroll jest zaangażowany w rozwój różnego rodzaju systemów napędowych. Portfolio produktowe marki to przede wszystkim sterowniki napędu elektrycznego i podstawowe komponenty silników z płaskim przewodem, które są szeroko stosowane w elektrycznych pojazdach użytkowych, pojazdach budowlanych, statkach elektrycznych, elektrycznych ciężkich dronach, transporcie kolejowym, inteligentnej dystrybucji, robotach serwisowych, rowerach elektrycznych, maszynach budowlanych, urządzeniach specjalnych portu morskiego i lotniska oraz innych dziedzinach.

Filozofia marki oscyluje w okół sentencji „nieograniczona technologia tworzy nieograniczoną energię”, aktywnie obejmuje erę globalnej elektryfikacji i staje się liderem w branży napędów elektrycznych.

Masz pytania?
Wyślij do nas zapytanie

Zapoznałem się i akceptuję regulamin strony internetowej oraz potwierdzam, że zapoznałem się z jej polityką prywatności.
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Administratora (Freesteel sp. z o . o., z siedzibą Nowa Dąbrowa 20, 64-200 Wolsztyn, freesteel@freesteel.pl) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.