Zadzwoń!

+48 607 830 775
+48 504 236 823

Nowa Dąbrowa 20

64-200 Wolsztyn

Godziny otwarcia

8.00-18.00

Kontakt z nami >>

Produkty Benevelli

Elektryczne układy napędowe

Zobacz więcej >>

Elektryczne napędy kół

Zobacz więcej >>

Silniki elektryczne

Zobacz więcej >>
Benevelli

Rozwiązania hybrydowe
i elektryczne

Firma o długiej historii, która swoją ścieżkę rozwoju skierowała na rozwiązaniach elektrycznych, technologiach hybrydowych i koncepcjach sprzyjających redkucji emisji CO2.

Portfolio rozwiązań elektrycznych Benevelli jest dostępna w różnych konfiguracjach, z szerokimi możliwościami bezproblemowej integracji z innymi komponentami, takimi jak elektryczny transaxle lub napęd na koła.

Benevelli stosuje różne technologie silników elektrycznych w zależności od zastosowania, silniki asynchroniczne dla rozwiązań podstawowych, innowacyjne silniki synchroniczne IPM dla rozwiązań o wysokiej wydajności oraz futurystyczne silniki Axial Flux dla rozwiązań ekstremalnych.

Masz pytania?
Wyślij do nas zapytanie

Zapoznałem się i akceptuję regulamin strony internetowej oraz potwierdzam, że zapoznałem się z jej polityką prywatności.
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Administratora (Freesteel sp. z o . o., z siedzibą Nowa Dąbrowa 20, 64-200 Wolsztyn, freesteel@freesteel.pl) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.