Zadzwoń!

+48 607 830 775
+48 504 236 823

Nowa Dąbrowa 20

64-200 Wolsztyn

Godziny otwarcia

8.00-18.00

Kontakt z nami >>

Koła

Koła pneumatyczne

Zobacz więcej >>

Koła z litej gumy

Zobacz więcej >>

Koła i zestawy kołowe dla przemysłu

Zobacz więcej >>

Osie i zwrotnice

Zobacz więcej >>

Projekty specjalne

Zobacz więcej >>

Opony i dętki

Zobacz więcej >>
Koła

Jesteśmy dystrybutorem włoskiej marki, która od ponad 50 lat produkuje koła z pełnej gumy i pneumatyczne, obręcze i koła pasowe dla różnych dziedzin, takich jak przemysł, rolnictwo, ogrodnictwo, budownictwo, rozrywka i żeglarstwo.

Produkcja felg odbywa się przy użyciu szerokiej gamy form od 4″ do 10″. Zakres produkcji jest uzupełniony o koła z walcowanymi obręczami od 12″ do 14″, z niestandardowymi kołnierzami.
Koła te są następnie zaopatrywane w szeroki wybór opon. 

 

Masz pytania?
Wyślij do nas zapytanie

Zapoznałem się i akceptuję regulamin strony internetowej oraz potwierdzam, że zapoznałem się z jej polityką prywatności.
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Administratora (Freesteel sp. z o . o., z siedzibą Nowa Dąbrowa 20, 64-200 Wolsztyn, freesteel@freesteel.pl) w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.